27 февраля 2017

Компанія «Пак-Трейд» рада запросити відвідувачів та учасників виставки на свій стенд!

Ми представимо пакувальні матеріали, складську техніку, новітні технології та розробки в області пакування: палето-пакувальне обладнання ТМ Robopac, яке поліпшує якість упаковки вантажу, допоможе зменшити витрати на розхідний матеріал. Пакувальний інструмент Itatools, для  з’єднання стрічки методом тертя, а також робототехніку Kuka Robotics, яка є абсолютно унікальною серед промислових машин. Стане незамінною при роботі в будь-якому робочому процесі. На стенді буде представлено 2 промислових робота, що імітуватимуть палетування та депалетизацію.  

У нас на стенді Ви вперше зможете побачити в роботі унікальну пакувальну машину Врапман (ТМ Робопак) , яка допоможе працівнику складу поліпшити та прискорити пакування вантажівна піддонах.

Для пакування овочів та фруктів співробітники компанії запропонують Вам ексклюзивну упаковку, яка допоможе зберегти свіжість та апетитний вигляд Ваших продуктів.

Виробників склотари, алкогольної та безалкогольної продукції зацікавить  захисна сітка Juta Extrunet для захисту етикетки від подряпин, сколів та биття.

Кваліфіковані фахівці компанії «Пак-Трейд» підберуть для Вас ідеальне рішення для пакування та логістики на складі та у виробничому процесі. А ще Вас чекають сюрпризи, та приємні враження!!!!

До зустрічі на нашому стенді за адресою м. Київ, вул. Салютна 2б, пав.1, стенд А141, «КиївЕкспоПлаза»

Место проведения

Фотогалерея

О нас

IFFIP является связующим звеном между поставщиками, производителями оборудования, производителями упаковки, перерабатывающими и производственными компаниями

Телефоны: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.