21 марта 2019

Український виробник якісних паперових пакетів - «Конві-ПАК»

Представляємо Вашій увазі постійного учасника виставки компанію Конві-Пак!

«Конві-ПАК» - український виробник якісних паперових пакетів, має успішний 15-річний досвід з виготовлення паперової упаковки для харчових продуктів. Щодня їх клієнти обслуговують тисячі людей і роблять все можливе, аби їхня їжа була корисною та смачною. Так і "Конві-Пак" вище за все цінує своїх замовників та турботу про довкілля, тому вся продукція сертифікована міжнародною системою якості ISO 9001, HAСCP, для виробництва якої використовується виключно безпечний харчовий крафт.

"Конві-Пак" може запропонувати своїм замовникам широкий асортимент продукції: пергаментні серветки (обгортковий папір), паперові куточки, пакети з v-подібним дном зі складкою та без, які можуть бути доповнені поліпролиневим віконечком (для демонстації запакованого продукту), пакети з прямокутним дном з ручками та без ручок та ін. Упаковка будь-якого типу може бути виготовлена у необхідному розмірі, з паперу різної щільності і, відповідно, мати додаткові властивості (жиро-, вологостійкість). Також за бажанням клієнтів, можливе нанесення індивідального дизайну на пакети.

"З думкою про здоров’я споживачів та турботою про довкілля" - ТОВ "Конві-Пак"

Место проведения

Фотогалерея

О нас

IFFIP является связующим звеном между поставщиками, производителями оборудования, производителями упаковки, перерабатывающими и производственными компаниями

Телефоны: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.