01 апреля 2019

SHANGHAI RUI MEI PACKING MATERIAL CO., LTD

Компанія Ruimei була заснована в 2003р. Спершу компанія виготовляла переважно ПВХ термозбіжну плівку. Коли стало відомо про її негативний вплив на навколишнє середовище та про очікуваний величезний ринковий потенціал поліолефінової термозбіжної плівки, компанія Ruimei поступово відмовилась від продажу ПВХ плівки, хоча її виробництво залишалось прибутковим, і діяльність компанії була переорієнтована на поліолефінову термозбіжну плівку.

Shanghai Rui Mei Packaging Material Co., Ltd., виробник 5-шарової екструзійної поліолефінової термозбіжної плівки, постачає лише 100% чисту поліолефінову термозбіжну плівку, яку можна використовувати на різноманітному обладнанні та в системах запаювання. Компанія орієнтована на виготовлення найкращої поліолефінової термозбіжної плівки неперевершеної якості та стійкості.

 

Место проведения

Фотогалерея

О нас

IFFIP является связующим звеном между поставщиками, производителями оборудования, производителями упаковки, перерабатывающими и производственными компаниями

Телефоны: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.