02 апреля 2019

SHANDONG LIANZHONG PACKING TECHNOLOGY CO., LTD

Протягом десятиліть компанія розвивається у виробництві ПВХ та поліетилену завдяки потужним технічним можливостям, запуску найбільш передового виробничого обладнання у світі та технології. Компанія спеціалізується на виробництві численних варіантів брендованої поліолефінової плівки з термозварювальними шарами з двох сторін. Нашими основними продуктами є одношарова складена плівка та поліетиленова плівка-рукав невеликого розміру.

Щорічно об’єм виробництва складає 3000 т. Ми успішно експортуємо нашу продукцію в Америку, Росію, Південно-Східну Азію та інші країни і регіони.

Поліолефінова термозбіжна плівка використовується для упаковки при виробництві їжі, напоїв, ліків і продуктів хімічної та деревообробної промисловості.

Место проведения

Фотогалерея

О нас

IFFIP является связующим звеном между поставщиками, производителями оборудования, производителями упаковки, перерабатывающими и производственными компаниями

Телефоны: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.