14 сентября 2020

Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу – всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

На стенді Спілки Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються підприємствами різного масштабу та спеціалізації.

  • BAS ERP – провідне рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств, зокрема з технічно складним виробництвом (https://www.bas-soft.eu/soft/bas-corp/bas-erp/).
  • BAS Комплексне управління підприємством – рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців (https://www.bas-soft.eu/soft/bas-mass/bas-integrated-enterprise-management/).
  • BAS Малий бізнес – рішення у якому реалізовано усе найнеобхідніше для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній) (https://www.bas-soft.eu/soft/bas-mass/bas-small-business/)
  • BAS Управління торгівлею – рішення для управління операційною діяльністю та ведення оперативного обліку торговельного підприємства (https://www.bas-soft.eu/soft/bas-mass/bas-trade-management/)

Место проведения

Фотогалерея

О нас

IFFIP является связующим звеном между поставщиками, производителями оборудования, производителями упаковки, перерабатывающими и производственными компаниями

Телефоны: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.