18 лютого 2020

Харчова промисловість 4.0

 

 

Food Industry 4.0


Конференція Харчова промисловість 4.0 започатковує регулярну нетворкінг-платформу для налагодження діалогу фахівців переробної галузі та ІТ, обміну кращими практиками цифрової трансформації у харчовій  промисловості, визначення головних викликів у секторі та можливих цифрових рішень для них.

 

 

Чому варто брати участь у конференції Харчова промисловість 4.0?

  • Перша професійна конференція з технологій цифрової трансформації спеціально для харчової промисловості;
  • Партнерство національної української та міжнародної асоціацій дозволяє забезпечити високоякісний контент, що базується на глибоких знаннях місцевих особливостей і передових міжнародних технологій;
  • Співпраця з IFFIP, однією з найбільших подій харчової промисловості в Україні (№1 для хлібобулочної, кондитерської та пакувальної галузі)

 

DLG

DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) є провідною галузевою організацією агропродовольчого сектору. Воно об’єднує близько 30 тисяч членів. Основні напрямки діяльності: обмін досвідом і розповсюдження знань; тестування; організація виставок, у т.ч. АGRITECHNICA та EuroTier у Німеччині та організація діловоїпрограми Anuga FoodTec.
АППАУ

Асоціація представляє інтереси української спільноти промислової автоматизації - вендорів, інтеграторів АСУТП-ІТ, розробників, машинобудівників, ВУЗ-ів, замовників. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні.
AgTech Ukraine

Асоціація є платформою для зустрічі ІТ та Агро. Завданнями AgTech Ukraine є формування та розвиток ринку AgTech в Україні, створення платформи для обміну інформацією та взаємодії між ІТ та агро сектором, інформування аграріїв про можливості існуючих та нових технологій для сільського господарства і результати їх взаємовигідного використання у інтегрованій структурі.

http://dlg-ukraine.com/

https://appau.org.ua/ https://agtech.com.ua/
     

 

Забронюйте свою участь

Зв’яжіться з нашою командою, щоб дізнатися
більше про конференцію Харчова промисловість 4.0,
варіанти участі та партнерства.
www.dlg-foodindustry.com.ua

Контакти:

ТОВ “ДЛГ Україна”
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 050 011 92 59
+38 044 528 74 61

 

 

Придбати квиток

 

Last modified on 18 лютого 2020

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.