Пак Експо - виставка упаковки, пакувального та поліграфічного устаткування, технологій і матеріалів

Міжнародна виставка «Пак Експо» - найбільший виставковий захід індустрії упаковки в Україні, що має багаторічну успішну історію. За своє існування виставка упаковки стала головною подією для всіх фахівців галузі, найбільш актуальним та ефективним інструментом для роботи в секторі B2B, як для провідних, так і для починаючих гравців пакувального ринку, дзеркальним відображенням тенденцій не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах світу.

Учасники виставки «Пак Експо» представляють технології та обладнання для виробництва пакувальних матеріалів, тари та упаковки, дозування, фасування, закупорювання та інших операцій, а також тару і упаковку, пакувальні матеріали, поліграфічну продукцію, етикетки, матеріали та обладнання для їх виробництва.

Виставка «Пак Експо» визнана Міжнародною асоціацією виставкової індустрії UFI та Конфедерацією Організаторів Пакувальних виставок COPE.

Виставка надає можливість виробникам і постачальникам технологічного обладнання, пакувальних засобів і упаковки для готової продукції, отримати велику кількість потенційних клієнтів і, отже, додатковий дохід. Адже попит на безпечну і привабливу упаковку особливо в харчовому секторі, настільки великий, що існуючих виробничих потужностей часом не вистачає. Ключовий фактор: для цього необхідно високотехнологічне виробниче обладнання, що дозволяє швидко реагувати на зміни ринку і здійснювати переналагодження в стислі терміни.

Виставка «Пак Експо» входить до складу Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP, який також об'єднує виставки: «ПродТехМаш», «Хлібопекарська і кондитерська індустрія», «Прод Експо», які охоплюють основні напрямки харчової промисловості.

Одночасне проведення виставок значно розширює горизонти співпраці між представниками харчової, харчопереробної і пакувальної галузей, так як експоненти одних виставок є прямі клієнти інших.

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.