16 грудня 2019

Клуб пакувальників України розпочав роботу по організації Всеукраїнських конкурсів

Клуб пакувальників України розпочав роботу по організації та проведенню XXI Всеукраїнських конкурсів 2020 р. «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» та «Упаковка майбутнього».

Мета конкурсів – підтримка розвитку пакувальної індустрії України, забезпечення підвищення якості продукції вітчизняних виробників, розвиток дизайну в Україні, підтримка молодих спеціалістів в області пакувальної індустрії.

Участь у цих конкурсах сприяє просуванню продукції на вітчизняному та міжнародному ринках, залучає нових замовників, розширює рекламу продукції, збільшує обсяг виробництва. Це можливість взяти участь в міжнародних конкурсах, зокрема в конкурсі, який проводить Всесвітня організація пакувальників WPO – WORLD STAR AWARDS, а це означає – вийти на міжнародний ринок з кращим товаром, знайти нові ринки збуту.

Переможцями WORLD STAR AWARDS цього року стали упаковки українських компаній ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» (стакан «Cristal Expressive»), ПрАТ «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат» (багатофункціональна упаковка для UTB-кабелю) та ПП «Авентин» (пакет дой-пак із прозорим вікном і зіп-замком).

В конкурсах «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» можуть приймати участь підприємства розробники, виробники тари, упаковки, етикетки, допоміжних засобів, рекламні агенції, дизайнерські бюро, виробники продукції в упаковці.

Оцінка зразків, представлених на конкурсах, проводиться журі, яке звертає увагу на особливості матеріалу, конструкції, зручності, дизайну упаковки або етикетки, технології їх виготовлення.

Всі зразки повинні бути впроваджені у виробництво та виготовлені в Україні або для українських замовників.

Всі зразки беруть участь у конкурсі глядацьких симпатій, який проводиться з 20 березня по 12 квітня 2020 року на сторінці Клубу пакувальників у Facebook. Переможець отримає приз глядацьких симпатій.

Усі зразки вносяться до каталогу учасників конкурсу, який розповсюджується серед виробників та споживачів упаковки та етикетки, на національних та міжнародних виставках, розміщується у соціальних мережах Facebook та Twitter.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 15 квітня 2020 року під час Міжнародної виставки пакувальної індустрії «Пак Експо 2020» в рамках IFFIP форуму, яка проходитиме з 14-16 квітня 2020 року у виставковому комплексі «МВЦ», м. Київ, Броварський пр-т 15.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

__________________________________________________________________________________

Клуб пакувальників – громадська організація, заснована в 1997 р., об’єднує виробників та споживачів пакувальних матеріалів, тари, упаковки та пакувального обладнання. Основною метою Клубу пакувальників є інформаційне забезпечення представників пакувальної індустрії, яке реалізується різноманітними проектами. Клуб пакувальників є членом Всесвітньої організації пакувальників (WPO).

Клуб пакувальників
+380 44 517 7826
+380 44 517 2383
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.upakjour.com.ua

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.