28 серпня 2019

Один місяць до початку

25 вересня 2019 р. Клуб пакувальників України та Інформаційно-аналітичний центр «Упаковка»  приймуть учасників ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Пакувальна індустрія (циклічна економіка в пакуванні)», що пройде у конференц-залі «Галицька» PREMIER HOTEL LYBID

Проблема, яка винесена на порядок денний конференції об’єднує всіх, хто тим чи іншим чином пов’язаний з виробництвом та використанням упаковки. Мета – знайти оптимальні технічні рішення для пакування продукції, які б з одного боку зберегли та донесли до споживача продукцію без втрати її смакових та споживчих властивостей, з іншого – найменше при цьому нашкодити екології довкілля.

Науковий та виробничий світ вже визнав, що рішення цієї проблеми криється у використанні в пакувальній індустрії циклічних технологій. Про це на конференції будуть говорити та ділитися досвідом фахівці компаній DOW, Авентин, Техноком, ХГ Консалтінг, Дніпропласт, Юнівест Маркетинг, коаліції УКРПЕК та інші.

Ексклюзивний гість конференції,  директор Британської асоціації виробників упаковки для харчових продуктів Мартін Кірш, розповість про європейське законодавство у сфері упаковки для харчових продуктів та вимоги до розширеної відповідальності виробника, необхідні українському пакувальному бізнесу для виходу на ринки країн ЄС.

Докладно про програму конференції

Тільки учасники конференції 26.09.2019 р. мають унікальну можливість відвідати експертний центр діагностики та лабораторного супроводу «Біолайтс», що в с. Баришівка під Києвом, який вже сьогодні оснащений новітнім обладнанням та, з використанням визнаних у світі методик, оцінює безпечність кормів, харчових продуктів, напоїв та води, а також пакувальних матеріалів та упаковки.

Товариська вечеря у перший день (25.09.19) конференції, яка пройде за підтримки компанії ABInBev, надасть платформу для продовження дискусій, нових знайомств, згадок про минуле та планів на майбутнє співробітництво. Як завжди не обійдеться без приємних сюрпризів, які як завжди організатори підготували і цього разу.

Отже телефонуй +38 044 517 78 26, пиши Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., надсилай анкету на участь у конференції. Ми чекаємо на тебе.

Оргкомітет

 

 

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.