19 травня 2021

Вихрові просіювачі німецької компанії AZO на стенді № 1А123

В рамках виставки IFFIP компанія GVP Equipment Solutions представить на стенді № 1А 123 вихрові просіювачі німецької компанії AZO GmbH + Co, спроектовані для невеликих і великих хлібопекарських підприємств з метою надати найкращу якість  випічки за рахунок видалення всіх агломератів і домішок і максимальної аерації борошна під час просіювання.

Привезені просіювачі будуть доступні для тестування і оренди на підприємствах в Україні.

 

Вихровий просеиватель від Azo дозволяє:
  

  • Контрольне просіювання перед і під час переробки
  • Запобігає потраплянню в продукт забруднень, наприклад, волокон від мішків, грудок, залишків паперу.
  • Розпушення грудок
  • Рекомендується, якщо переробляється сировина з мішків або гігроскопічні сипучі матеріали. Бережливе розпушення грудок без втрат продукту.
  • Аерування борошна перед тістомісом
  • За рахунок вихрового виконання барабана борошно максимально аерується в процесі просіювання
  • Відповідність нормам HACCP та IFS

Більше переваг для Вашого продукту Ви зможете дізнатися на стенді № 1А123 GVP Equipment Solutions.

За рахунок сит з різних матеріалів і розмірів сита (від 50 мікрон) - це рішення дозволяє підібрати правильне сито під кожен продукт, продуктивність і вимоги замовника.

Мукопросеиватель від Azo за рахунок інтенсивного аерування борошна покращує бродіння тесту, тим самим сприяє підвищенню якості хлібобулочних і кондитерських виробів.

Відео принципу роботи просіювача:

Важливою особливістю є роботи просіювача як окремої мобільної одиниці обладнання, яку можна пересувати між місцями споживання, так і вбудованою в безтарного систему зберігання і транспортування борошна в потоці.

На просіювачі для борошна можливо встановити магнітний уловлювач будь-яких ферровмісних компонентів.

Завдяки змінним ситам можливо просівати борошно першого сорту 200 мікрон з продуктивність від 500 кг на годину і вище, залежно від моделі та типу обраного сита.

Приходьте на стенд № 1А123 GVP Equipment Solutions і переконайтеся особисто в 70 річному досвіді німецьких конструкторів. Будемо раді Вас бачити!

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.