26 травня 2021

Коробка для піци кальцоне

Закрита піца кальцоне займає особливе місце в італійській кулінарній культурі. Завдяки своїй формі - закритого пиріжка в формі півмісяця, її зручно тримати в руці. Піца кальцоне ідеально підходить для «швидкої» їжі на роботі, вдома і просто на ходу. Вона стала важливою складовою меню як в дорогих ресторанах, так і в закусочних з демократичними цінами, службах доставки. Не варто думати, що упаковка для закритої піци повинна бути простіше або менш надійною, ніж для звичайної піци. Будь-якому продавцеві дуже важливо доставити кальцоне покупцеві гарячою і ароматною. Спеціальна упаковка від компанії «Центрпак» допоможе зберегти всі ці якості.

Коробка для піци Кальцоне в два рази менше стандартної коробки для піци. Кути зрізані, щоб упаковка повторювала форму Кальцоне. В наявності коробки білого і бурого кольору без друку. За індивідуальним замовленням ми можемо нанести друк до чотирьох кольорів.

Продукція на сайті centerpak.prom.ua, pizzabox.ua, gofrobox.ua.

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.