21 лютого 2024

УКРАЇНСЬКІ КОНКУРСИ НА КРАЩУ УПАКОВКУ ТА ЕТИКЕТКУ 2024

Клуб Пакувальників продовжує реєстрацію зразків на ХХVІ Всеукраїнські конкурси на кращу упаковку та етикетку - «Українська зірка упаковки 2024», «Українська етикетка 2024» та конкурс молодих дизайнерів «Упаковка майбутнього 2024».

Конкурси - це підтримка української пакувальної спільноти і пропагування пакувальної індустрії в напрямку більш стійких рішень за допомогою творчості та інновацій. А також просування переможців на світові ринки через участь у всесвітньому конкурсі WorldStarAward від WPO.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

  • компанії – виробники пакувальних матеріалів, тари та упаковки, етикетки в Україні та за кордоном;
  • компанії – виробники продукції в упаковці в Україні та за кордоном;
  • дизайн студії;
  • брендингові агенції.

 Участь в конкурсі «Упаковка майбутнього 2024» для студентів безкоштовна.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 18 квітня 2024 року о 14-00 під час виставки iffip (Міжнародний Виставковий Центр, пав. 3, конференц-зона).

Всі умови для участі у конкурсах ТУТ

 

Клуб Пакувальників

 

 

Клуб Пакувальників – громадська  некомерційна організація, заснована в 1997 р, що об’єднує виробників і споживачів пакувальних матеріалів і обладнання, тари і упаковки в Україні. Є членом  EPIC – Європейського Консорціуму Пакувальних Інституцій та WPO – Всесвітньої Пакувальної Організації.

Організатор Всеукраїнських конкурсів «Українська Зірка Упаковки», «Українська Етикетка», «Упаковка Майбутнього».

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.