08 березня 2024

Компанія «Авентин» представить весь спектр своїх послуг на своєму стенді в рамках IFFIP 2024

Основними напрямками діяльності ТОВ «НВП «Авентин» є виробництво гнучких пакувальних матеріалів первинної упаковки для продуктів харчування, а також побутової та промислової хімії, споживчих товарів, іграшок, косметичних засобів, фармацевтичної галузі.

ТОВ «НВП «Авентин» є виробничим підприємством повного циклу: починаючи від роботи з дизайном і завершуючи фінальними пост виробничими операціями.

 

 

Підприємство має власне 7-ми шарове екструзійне обладнання для виробництва поліетиленових та спеціальних плівок, флексодрукарські машини для нанесення відповідного графічного зображення, ламінувальні машини для ламінації відповідних матеріалів за різними технологіями, різальне обладнання для нарізки первинних рулонів до форматів відповідного фасувального обладнання замовників, парк пакеторобних машин для формування та виробництва пакетів відповідного типу, обладнання для виробництва гнучких цифрових фото полімерних друкарських форм, обладнання для переробки технологічних відходів у вторинну сировину для наступного використання у виробництві пакування не призначеного для контакту з продуктами харчування.

Підприємство має власну лабораторію із відповідним лабораторним обладнанням, яке дозволяє здійснювати контроль якості на кожному етапі виробничого процесу, а також перед відвантаженням готової продукції до замовників.

 

ТОВ «НВП «Авентин» запрошує до співпраці та пропонує стратегічне партнерство з постачання пакувальних матеріалів для будь-якої галузі економіки.

 

 

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.