12 березня 2024

Компанія KUMKAYA - один із найбільших постачальників обладнання для хлібопекарні

Запорукою фінансового благополуччя та впевненого становища на хлібопекарському ринку є раціональна організація виробництва, що неможливо без грамотно підібраного хлібопекарського обладнання.

Компанія KUMKAYA - один із найбільших постачальників обладнання для хлібопекарні, широко відомий як надійний партнер, що бездоганно виконує свої зобов'язання. Сьогодні KUMKAYA пропонує найповніший перелік хлібопекарських машин, як для великих хлібозаводів, так і для невеликих приватних пекарень.

Відвідавши стенд компанії ЗА 131 на МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА УПАКОВКИ IFFIP можна буде більш детально ознайомитися з обладнанням. Дізнатися всі характеристики, особливості роботи та обслуговування. Поспілкуватися з нашими фахівцями та підібрати для себе найбільш надійне, професійне та високотехнологічне обладнання від турецького виробника KUMKAYA.  

Працюючи з нами кожен клієнт гарантовано отримує професійну підтримку на всіх етапах, починаючи від планування виробництва та закінчуючи монтажем обладнання.

Чекаємо Вас, 17-19 квітня в МВЦ на МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА УПАКОВКИ IFFIP стенд ЗА 131.

 

 

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.