29 березня 2024

Універсальний пакувальний комбайн – нова розробка від OMELA на IFFIP 2024

OMELA – це не просто торгова марка, це ваш надійний партнер у вирішенні будь-яких пакувальних завдань.

Вже майже 30 років ми допомагаємо нашим клієнтам підбирати та впроваджувати оптимальні пакувальні рішення, що відповідають їхнім потребам.

Ми пропонуємо широкий спектр якісного обладнання за доступними цінами, а також гарантуємо його безперебійну роботу та сервісну підтримку протягом усього терміну експлуатації.

На цій виставці ми представляємо нашу нову розробку – універсальний пакувальний комбайн, який дозволить вам фасувати різноманітні продукти в пакети різних типів.

Завдяки своїй компактній конструкції та легкості у використанні, цей комбайн стане незамінним помічником як на великому підприємстві, так і в малому бізнесі.

Вам більше не потрібно купувати кілька пакувальних машин – один універсальний комбайн OMELA впорається з усіма вашими завданнями!

Не пропустіть можливість ознайомитися з нашими інноваційними розробками, які допоможуть вам вирішити ваші пакувальні завдання.

 

Чекаємо Вас, 17-19 квітня в МВЦ на МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА УПАКОВКИ IFFIP стенд № 3A211

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.