02 квітня 2024

S-PROF - постачальник обладнання для пекарень, кондитерських та хлібобулочних виробництв

Компанія S-PROF вже більше 10 років є надійним партнером з постачання хлібопекарського обладнання для пекарень, кондитерських та хлібобулочних виробництв. Наш асортимент включає обладнання більш ніж 150 виробників, які є беззаперечними лідерами у своїх галузях на ринку професійного обладнання як для маленьких пекарень, так і для великих хлібобулочних виробництв. S-PROF завжди готовий підібрати оптимальні рішення для кожного клієнта.

 

 

Запрошуємо відвідати наш стенд 3A341 на МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА УПАКОВКИ IFFIP, де можна детальніше ознайомитися з професійним обладнанням для пекарень, кондитерських та хлібобулочних виробництв.

 

Наші фахівці з радістю проконсультують та допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання для Вашої пекарні або хлібобулочного виробництва. Враховуючи наш багаторічний досвід в реалізації понад 1000 успішних проєктів ми розуміємо, що кожне підприємство має свої унікальні потреби та вимоги, тому ми готові зробити все можливе, щоб забезпечити Вас найефективнішим та найсучаснішим обладнанням. 

 

Наша ключова перевага полягає в комплексному обслуговуванні. Від початкового проєктування до моменту введення обладнання в експлуатацію, компанія S-PROF надає повний спектр послуг. Це включає проєктування, підбір, встановлення та підключення обладнання, а також навчання працівників і сервісне обслуговування.

 

Чекаємо Вас, 17-19 квітня в МВЦ на МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА УПАКОВКИ IFFIP стенд 3A341.

 

 

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.