05 квітня 2024

Компанія «GVP Equipment Solutions» постачає обладнання для харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості

Компанія «GVP Equipment Solutions» постачає обладнання для харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості. Надаємо рішення від приймання сировини та технології виробництва до Вашої запакованої продукції на палеті.

За допомогою нашого обладнання ваше виробництво стане більш автоматизованим, а продукт буде якісно вироблений і надійно запакований.

Для виробництва хлібобулочних виробів важливі якість та безпека сировини. Щоб кінцевий продукт був ідеально чистим, у борошно не мають потрапляти зайві рештки та агломерати.

Просіювач AZO гарантує якісне просіювання борошна, підвищуючи якість кінцевого продукту, а також робить примусову аерацію, що важливо для кращого сходження тіста. Продуктивність, міцність та надійність обладнання AZO роблять його невід’ємною частиною для виробництва випічки.

На виставці IFFIP компанія GVP Equipment Solutions представить вихровий просіювач німецької компанії AZO GmbH + Co, спроєктований для невеликих і великих хлібопекарських підприємств з метою забезпечити найкращу якість видобутої здоби й випічки шляхом видалення всіх агломератів, домішок і максимальної аерації борошна під час просіювання.

Для просіювання  доступні сита із різних матеріалів та розмірів (від 50 мікрон). Таке рішення дозволяє підібрати правильне сито під кожен продукт, продуктивність та вимоги замовника. Просіювач доступний для тестування та оренди на підприємствах в Україні.

Більше переваг для вашого продукту ви зможете дізнатись на стенді №3A 532 GVP Equipment Solutions.

Використання вертикального двовального змішувача Amixon допомагає створювати комплексні рецептури, які включають широкий спектр компонентів. Від сушених овочів та мелених спецій до натуральних ароматизаторів і стабілізаторів – цей змішувач з легкістю справляється з різноманітними інгредієнтами.

Спеціальні двовальні змішувачі гарантують рівномірне, дбайливе та оперативне змішування.

Така конструкція дозволяє проводити інтенсивну деагломерацію і гомогенізацію змішуваних матеріалів. Окрім цього, цей змішувач також може бути використаний для виготовлення сухого корму для тварин, розширюючи межі його застосування.

Надійність, ефективність та універсальність роблять цей вертикальний двовальний змішувач незамінним помічником для багатьох виробників.

Запрошуємо вас відвідати наш стенд №3A 532 на Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP з 17 по 19 квітня, де ми з нашою командою продемонструємо інноваційні пакувальні рішення та презентуємо наш просіювач та змішувач Amixon.

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

 

https://www.facebook.com/GvpEquipmentSolutions/

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.