12 квітня 2024

Міксер Glomix-Glaxiaris® на IFFIP 2024

Міксер Glomix-Glaxiaris® заснований на моделі планети. Кут нахилу змішувального вала відповідає вісі обертання Землі.

Ідея виникла ще у 2018 році та постійно вдосконалювалася з того часу. Після ретельного концептуального проєктування, розрахунків і створення моделі перший прототип було зроблено у 2021 році.

Міксер Glomix-Glaxiaris® поєднує переваги вертикальних і горизонтальних змішувальних установок. Через свою унікальність багато компонентів вже захищені патентом.

Наша команда пишається тим, що ми завжди можемо гарантувати якість та безпеку наших, а пріоритетно, ваших продуктів, навіть в екстремальних умовах. Наш кульовий міксер успішно змішував навіть чутливі та швидко пористі матеріали у великих об'ємах без будь-яких пошкоджень.

Наш успіх у таких тестах змішування – це лише один приклад того, як ми постійно працюємо над удосконаленням наших процесів.  Ми надаємо велике значення ефективності та якості наших міксерів, щоб ваші продукти завжди відповідали найвищим стандартам. Разом ми можемо успішно формувати майбутнє!

Ми готові продовжувати тестувати наші можливості та приймати нові виклики.

 

Запрошуємо вас відвідати наш стенд №3A 431 з 17 по 19 квітня на МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА УПАКОВКИ IFFIP, де ми розповімо більше про наші рішення.

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/glomix-gmbh/

Сайт: https://glomix.de/

 

    

Місце проведення

Фотогалерея

Про нас

IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними і виробничими компаніями

Телефони: (+380) 44 490 6203, (+380) 44 490 6234, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.